Ako správne kompostovať

Pri starostlivosti o záhradu vzniká veľké množstvo rastlinných zvyškov, ktoré zaberajú veľa miesta. Kam so záhradným odpadom, ako sú ostrihané konáre stromov a živých kríkov, pokosená tráva, lístie a zvädnuté kvety?

Ekologická recyklácia

Naše záhradné drviče / štiepkovače VIKING upracú záhradný odpad nielen efektívne, ale aj ekologicky a hospodárne. Za ich inovačnými technológiami, vysokou spoľahlivosťou a ľahkým ovládaním je ukryté technické know-how pochádzajúce z viac ako dvadsiatich piatich rokov skúseností s výrobou týchto strojov. Konáre, zvyšky rastlín, lístie ba aj vhodný kuchynský odpad sa jednoducho a rýchlo zmení na cenný substrát pre kompostovanie.

 

Najhospodárnejšia riešenie

Použite vzniknutý rozdrvený materiál k ekologickému kompostovanie. Kompostovaný rozdrvený materiál sa dá skvele opätovne zhodnotiť ako cenné prírodné hnojivo, ktoré poskytne pôde vo Vašej záhrade dôležité živiny tým najprirodzenejším spôsobom.

 

 

Kompostovanie

 

Drviče a štiepkovače

Kompostéry

Nádoby na zber

Fúriky a vozíky

Ručné náradie

Záhradná technika

Technika pre dom, záhradu a dielňu

Ajtech.sk

Internetový obchod Ajtech.sk ponúka široké spektrum tovarov, profesionálny prístup a odbornú pomoc a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Radi vám pomôžeme so správnym výberom záhradnej techniky, náradia do záhrady, zariadenia dielne či pomôcok pre domácich kutilov. 

Bonus k nákupuvýhodný bonus k zakúpenému produku

Výhodný nákuptisíce produktov v zľave každý deň

Široký sortimentširoká ponuka kvalitných produktov

Zákaznické centrumškolený personál vám vždy rád pomôže