Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb.
Viac informácií...   
ROZUMIEM

null

Kategórie
 
 
 
Iba u nás
BONUS
alebo
BONUSOVÁ ZĽAVA
Bonusová zľava
 
 
 
 

Ako správne kompostovať

Pri starostlivosti o záhradu vzniká veľké množstvo rastlinných zvyškov, ktoré zaberajú veľa miesta. Kam so záhradným odpadom, ako sú ostrihané konáre stromov a živých kríkov, pokosená tráva, lístie a zvädnuté kvety?

Ekologická recyklácia

Naše záhradné drviče / štiepkovače VIKING upracú záhradný odpad nielen efektívne, ale aj ekologicky a hospodárne. Za ich inovačnými technológiami, vysokou spoľahlivosťou a ľahkým ovládaním je ukryté technické know-how pochádzajúce z viac ako dvadsiatich piatich rokov skúseností s výrobou týchto strojov. Konáre, zvyšky rastlín, lístie ba aj vhodný kuchynský odpad sa jednoducho a rýchlo zmení na cenný substrát pre kompostovanie.

 

Najhospodárnejšia riešenie

Použite vzniknutý rozdrvený materiál k ekologickému kompostovanie. Kompostovaný rozdrvený materiál sa dá skvele opätovne zhodnotiť ako cenné prírodné hnojivo, ktoré poskytne pôde vo Vašej záhrade dôležité živiny tým najprirodzenejším spôsobom.

 

 

Kompostovanie

 

- Drviče a štiepkovače

- Kompostéry

- Nádoby na zber

- Fúriky a vozíky

- Ručné náradie

- Záhradná technika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia