Marimex Trampolína 305 cm + ochranná sieť + schodíky

TRAMPOLÍNA Trampolína Marimex 305 cm je skvelým doplnkom každej záhrady.
Celý popis

Naša cena:
188,91.-€ s DPH
Katalógová cena:
209,90 .-€
Cena pre registrovaných:
V tejto cene môžete nakúpiť aj vy po zaregistrovaní sa TU.
181,76.-€ s DPH

Registrujte sa a získajte výhodnejšiu cenu

Nakupujte výhodne na splátky
Dostupnosť: Na externom sklade
Expedujeme zvyčajne do 2 dní

 

  • Katalógové číslo: 19000049 MX
  • Výrobca: Marimex
Trampolína Marimex 305 cm je skvelým doplnkom každej záhrady. Pri cvičení na trampolíne si dobre rozcvičíte svalstvo a zahrejete celé telo. Skákanie si užijú malí aj veľkí - nosnosť je až 150 kg. Dokonalú stabilitu zaisťujú tri nohy v tvare písmena U.
 
Materiál odrazovej plochy patrí k najkvalitnejším na trhu. Sú vyrobené zo špeciálneho polypropylenového materiálu s ochranou proti UV žiareniu, ktorý zaručuje dlhú životnosť. Špeciálna hladká povrchová úprava (neabrazivna) zabráni odreniu kože pri dopadu.
 
Ochranná sieť
 
Ochranná sieť, dodávaná v balení, má spevnený okraj, preto je sieť pevnejšia a toľko sa nenaťahuje. Zároveň je bezpečnejšia ako vonkajší typ - bráni prístupu skákajúceho do časti s pružinami. Vstupný priestor je zaistený tromi prackami a bráni vypadnutiu. Tyče sú obalené ochranným návlekom z mäkčenej peny. Nohy trampolíny sú samostatné a dosahujú až na zem, tým je zvýšená stabilita celej trampolíny. Spojenie tyčí nôh trampolíny a siete je istené špeciálnymi sponami.
 
Bezpečnosť
 
Trampolíny sú určené pre náročné pohybové aktivity, preto kladieme dôraz na ich bezpečnosť a spoľahlivosť. Použitie kvalitných materiálov a moderných technológií pri výrobe radia naše trampolíny medzi najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie na slovenskom trhu. Všetky naše trampolíny spĺňajú prísne bezpečnostné normy EN71 nemeckej skušobne TÜV NORD a prešli testom PAHs.
 
 
 
 

Podobné produkty

Technika pre dom, záhradu a dielňu

Ajtech.sk

Internetový obchod Ajtech.sk ponúka široké spektrum tovarov, profesionálny prístup a odbornú pomoc a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Radi vám pomôžeme so správnym výberom záhradnej techniky, náradia do záhrady, zariadenia dielne či pomôcok pre domácich kutilov. 

Bonus k nákupuvýhodný bonus k zakúpenému produku

Výhodný nákuptisíce produktov v zľave každý deň

Široký sortimentširoká ponuka kvalitných produktov

Zákaznické centrumškolený personál vám vždy rád pomôže