Poradňa

Na prvý pohľad sa môže zdať, že udržať vodu v bazéne priezračne čistú po celú sezónu je náročný proces a vyžaduje si veľa práce a času. Tajomstvo sa skrýva v používaní kvalitného filtra a bazénovej chémie, vďaka ktorej si vodné radovánky užijete plnohodnotne.

 

Aby ste mohli pracovať bezpečne, musíte pri práci s motorovým vyžínačom mimo bezpečnej techniky práce používať aj predpisové odevy a ďalšie ochranné pomôcky. Odev musí byť účelný a nesmie vás pri práci akokoľvek rozptyľovať a rušiť. Nepoužívajte odevy, ktoré sa môžu zachytiť o konáre alebo krovie. Pri práci rozhodne odložte šál, kravatu či šperky. Dlhé vlasy je potrebné skryť pokrývkou hlavy alebo sieťkou na vlasy.

 

Bez správnej údržby sa životnosť bazénu výrazne skracuje a kúpanie v neudržiavanej vode rozhodne nie je tým správnym pôžitkom. Dodržiavaním základných pravidiel však údržba priezračnej vody vo Vašom bazéne nemusí byť žiaden problém.

 

Nielen bylinky a marinády, chuť grilovaného mäsa môže ovplyvniť aj výber grilu - respektíve brikiet či uhlia, na ktorých grilujeme. Ponuka je naozaj široká. Aký gril si na záhradu zaobstarať? Gril je investíciou do záhrady na niekoľko rokov, preto by sme mali starostlivo zvážiť, aký je ten pravý pre nás.

 

Aj keď sa možno zdá, že trávnik je jeden z najľahšie udržiavaných zelených plôch v našej záhrade, vyžaduje si našu celoročnú pozornosť a starostlivosť. Dodržiavaním nasledujúcich pravidiel sa budete tešiť z krásneho, zdravého trávnika veľmi dlho.

 

V súčasnosti existuje na trhu široký sortiment kosačiek. Ako sa však vyznať v tak širokej ponuke a vybrať si tú najvhodnejšiu pre Vašu záhradu? Kosačka patrí medzi najexponovanejšie záhradné stroje v sezóne, preto by ju mal nakupujúci starostlivo vyberať a voliť kvalitu (pokiaľ nechce meniť kosačku každý rok).

 

Čo by ste mali urobiť pre dobré „zazimovanie“ Vašej kosačky? Pre uloženie počas „oddychového“ obdobia roka je nutné dodržať určité postupy, aby kosačka bola budúcu jar opäť v najlepšej forme.

 

Mať jedinečnú záhradku nemusí byť tak finančne náročné. Stačí trocha kreativity, správne nástroje a chuť učiť sa niečo nové. My vám dáme v tomto článku zopár rád a tipov. 

 

Pri starostlivosti o záhradu vzniká veľké množstvo rastlinných zvyškov, ktoré zaberajú veľa miesta. Kam so záhradným odpadom, ako sú ostrihané konáre stromov a živých kríkov, pokosená tráva, lístie a zvädnuté kvety?

Technika pre dom, záhradu a dielňu

Ajtech.sk

Internetový obchod Ajtech.sk ponúka široké spektrum tovarov, profesionálny prístup a odbornú pomoc a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Radi vám pomôžeme so správnym výberom záhradnej techniky, náradia do záhrady, zariadenia dielne či pomôcok pre domácich kutilov. 

Bonus k nákupuvýhodný bonus k zakúpenému produku

Výhodný nákuptisíce produktov v zľave každý deň

Široký sortimentširoká ponuka kvalitných produktov

Zákaznické centrumškolený personál vám vždy rád pomôže