Čas 21.8.2023 14:53
Autor Správca

Bosch EXPERT - kvalitné príslušenstvo pre každého

Každý profesionál musí dbať na správny výber náradia a príslušenstva. Aj to je podmienkou k odvedeniu dobrej práce s pozitívnym hodnotením klienta. 

Rad príslušenstva Bosch Expert má k dispozícii širokú ponuku, ktorá zaručuje dlhú životnosť a prvotriednu kvalitu. Spracovanie tvrdých materiálov akými sú železobetón, kov, oceľ, tehly, ale aj drevo. To všetko zvládnete zásluhou tejto ponuky. 

Vrtáky

Konštrukčné práce budú o úroveň pohodlnejšie vďaka technológii Carbide. Výhodou je kvalita a rýchlosť vŕtania udržateľná až do 1000°C

Rozdielom od bežného vrtáka je zloženie špičky. Kým hlava bežného vrtáku môže pozostávať zo zapustenej 4-hrannej čepele, technológia Carbide sa vyznačuje celokarbidovou hlavou, čím sa udržuje dlhšia životnosť produktu. Tieto vrtáky sú cielené pre náročnejšie úlohy do tvrdých železobetónových materiálov.

Vrtáky Carbid technology porovnanie

Rezacie a brúsne kotúče

Obkladanie kúpeľňových priestorov je často zlým snom. Aj ten najlepší majster sa sem tam "zareže" na nepredvídateľnom materiáli. Rezanie dlaždíc občas vedie k nežiadúcemu odštiepeniu, či prasknutiu. Technológia Diamond znižuje priemernú veľkosť odštiepenia a minimalizuje riziko poškodenia a vizuálnej škody. 

Rovnako, brúsne práce s týmito kotúčmi ušetria na Vašom pracovnom čase. 3x rýchlejší úber materiálu oproti štandardným brúsnym kotúčom, Vám poskytne využiť pracovné minúty na náročnejšie úlohy. 

Pre viacúčelové náradie

Potrebujete rezať viacero odlišných materiálov a zbytočnou výmenou pílových listov strácate čas? Riešením je "jeden na všetko". Rad EXPERT MULTIMAX poskytne dokonalý rez a výnimočne dlhú životnosť pri spracovaní tehál, ocele, či betónu. 

Brúsivá

Povrchové spracovanie dreva sa nezaobíde bez vysokého stupňa prašnosti. Práve brúsne papiere EXPERT sú vyvinuté tak, aby sa objem prachových čiastočiek znížil na minimum. Skladba materiálu zaisťuje až 4x lepšie odsávanie prachu (v prípade, že stroj disponuje filtrom alebo spojkou na vysávač).

Okrem toho, brúsne papiere radu EXPERT charakterizuje dlhšia životnosť, rýchlejšia a kvalitnejšia úprava povrchu. Vzduch pri práci je oveľa čistejší a dokončovacie práce znížite na časové minimum. 

... omnoho viac

Bosch Expert ponúka oveľa viac kvalitného príslušenstva. Za pozornosť určite stojí zoznam pílových listov, ktoré Vám pomôžu kvalitne upraviť  ťažko odolné kovové a oceľové materiály. Skrátenie drevených hranolov alebo úprava dosiek bude "malinou" vďaka tejto ponuke. 

Dokonalé vykrúženie dier do tvrdého materiálu zaručia dierovky, ktoré sú súčasťou príslušenstva Expert.

Myslíme, že rad príslušenstva BOSCH určite poteší každého majstra vo svojom odbore. 

Technika pre dom, záhradu a dielňu

Ajtech.sk

Internetový obchod Ajtech.sk ponúka široké spektrum tovarov, profesionálny prístup a odbornú pomoc a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Radi vám pomôžeme so správnym výberom záhradnej techniky, náradia do záhrady, zariadenia dielne či pomôcok pre domácich kutilov. 

Bonus k nákupuvýhodný bonus k zakúpenému produku

Výhodný nákuptisíce produktov v zľave každý deň

Široký sortimentširoká ponuka kvalitných produktov

Zákaznické centrumškolený personál vám vždy rád pomôže