Predĺžená záruka

Získajte predĺženú záruku na vybrané produkty v našom eshope!

Vážený zákazník, 

nákupom v našom eshope máte možnosť získať predĺženú záruku na vybrané druhy a značky spotrebičov. Na tomto mieste nájdete zoznam značiek, ktoré ponúkajú túto službu, spolu s inštrukciami ako získať predĺženú záruku. Upozorňujeme Vás, že uvádzame zákaldné informácie, presné informácie nájdete vždy na príslušných stránkach pre jednotlivých výrobcov.


Pre produkty značky BOSCH platí predĺžená záruka až na tri roky pre všetkých (vrátane právnických osôb).

Je potrebné postupovať podľa inštrukcií na ich stránke a zaregistrovať výrobok.

BOSCH PROFI náradie

BOSCH  HOBBY náradie

 

Vďaka registrácii výrobku PHILCO máte možnosť získať Bezplatný servis o 3 roky navyše od skončenia 2-ročnej zákonnej záručnej lehoty za akosť. Je potrebné postupovať podľa inštrukcií na ich stránke a zaregistrovať výrobok.

https://www.philco.sk/registracia

 

Pri produktoch značky SAMSUNG sa pozrite na príslušnú stránku a zistite aká záruka je na Vami zakúpeny tovar a zároveň presný postup registrácie.

https://www.samsung.com/sk/support/warranty/

 

Trojročná záruka od spoločnosti Makita s.r.o.

Rozhodli Ste sa správne zakúpiť si náradie Makita (Makita, Dolmar, a Makita-MT) ďalej len Makita. Naše výrobky sa vyznačujú najvyššou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Z tohto dôvodu Vám ponúkame bezplatné predĺženie záruky na tri roky na výrobok zakúpený od Makita s.r.o., (viď podmienky 3 ročnej záruky). Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať svoje elektrické náradie Makita na tejto stránke do 30 dní od zakúpenia náradia Makita.

Ak chcete zaregistrovať elektrické náradie Makita na 3 ročnú záruku, musíte:

1 - Vytvoriť si svoj užívateľský účet V časti Nová registrácia kliknite na Fyzickú alebo Právnickú osobu a vytvorte si používateľský účet. Zadáte všetky požadované informácie a uložte. Obratom dostanete e-mail s potvrdzujúcim odkazom. Kliknutím na odkaz dokončíte registráciu svojho užívateľského účtu.

2 - Registrácia náradia Makita Prihláste sa pomocou svojho užívateľského mena a hesla v časti "Prihlásiť sa". Na Vašom užívateľskom účte môžete zaregistrovať zakúpené náradie Makita na 3 ročnú záruku. Každé náradie Makita musí byť registrované jednotlivo, aby im bol pridelený jedinečný registračný kód.

Vo vašom užívateľskom účte si môžete prezrieť všetky zaregistrované náradia Makita, vytlačiť Záručný list na 3 ročnú záruku a meniť osobné údaje.

3 - Uplatnenie záruky V prípade uplatnenia záruky musí byť predložený alebo zaslaný Záručný list na 3 ročnú záruku spolu s originálnym Záručným listom a dokladom o kúpe. Údaje na Záručnom liste na 3 ročnú záruku sa musia zhodovať s registračnou stránkou.

Podmienky 3 ročnej záruky MAKITA

Registrácia náradia pre uplatnenie 3 ročnej záruky MAKITA

 

Predĺžená záruka Kärcher NT a T vysávače na 4 roky a HD a HDS vysokotlakové čističe na 3 roky

Aj v roku 2023 sa ponúka zákazníkom predĺžená záruka 4 roky pre vybrané NT a T vysávače a predĺžená záruka 3 roky na HD a HDS vysokotlakové čističe
Záruka platí pre všetkých zákazníkov, fyzické aj právnické osoby (koncoví zákazníci aj firmy).

Pre získanie predĺženej záruky je potrebné splniť nasledovné podmienky:

 1. a. 4-ročná záruka platí iba pre vybrané profesionálne vysávače NT a T.
  b. 3-ročná záruka  sa vzťahuje na vybrané vysokotlakové čističe HD a HDS.
 2. NT a T vysávače/ HD a HDS vysokotlakové čističe zakúpené od 01.01.2023 do 31.12.2023 na území SR.
 3. a. Povinná registrácia zakúpeného NT a T vysávača do 30 dní od nákupu na tomto odkaze:
  Predĺžená záruka na NT a T vysávače
  b. Povinná registrácia zakúpeného HD a HDS vysokotlakového čističa do 30 dní od nákupu na tomto odkaze:
  Predĺžená záruka na HD a HDS vysokotlakové čističe
 4. Po registrácii obdrží zákazník potvrdzujúci e-mail, ktorý je potrebné uschovať. Pri uplatnení reklamácie po uplynutí zákonnej lehoty je potrebné sa preukázať potvrdzujúcim e-mailom pre uplatnenie predĺženej záruky.
  Potvrdzovací e-mail po obdržaní odporúčame vytlačiť a uschovať.

  Všetky podrobné informácie spolu s registračným formulárom a presným znením záručných podmienok na NT a T vysávače nájdete na webovej stránke: Predĺžená záruka na NT a T vysávače

Všetky podrobné informácie spolu s registračným formulárom a presným znením záručných podmienok na HD a HDS vysokotlakové čističe nájdete na webovej stránke: Predĺžená záruka na HD a HDS vysokotlakové čističe

 

Predĺžená záruka Kärcher čerpadlá na 5 rokov

V roku 2023 sa tiež ponúka zákazníkom predĺžená záruka 5 rokov na vybrané čerpadlá BP SP.
5-ročná záruka platí pre všetkých zákazníkov, fyzické aj právnické osoby (koncoví zákazníci aj firmy).

Pre získanie predĺženej záruky je potrebné splniť nasledovné podmienky:

 1. 5-ročná záruka platí iba pre vybrané profesionálne čerpadlá BP a SP.
 2. Záruka 5 rokov na BP a SP čerpadlá“ zakúpené od 01.01.2023 do 31.12.2023 na území SR.
 3. Povinná registrácia zakúpeného BP alebo SP čerpadla do 30 dní od nákupu na tomto odkaze: Predĺžená záruka na čerpadlá
 4. Po registrácii obdrží zákazník potvrdzujúci e-mail, ktorý je potrebné uschovať. Pri uplatnení reklamácie po uplynutí zákonnej lehoty je potrebné sa preukázať potvrdzujúcim e-mailom pre uplatnenie predĺženej záruky. Potvrdzovací e-mail po obdržaní odporúčame vytlačiť a uschovať.


Všetky podrobné informácie spolu s registračným formulárom a presným znením záručných podmienok nájdete na webovej stránke: Predĺžená záruka na čerpadlá

 

Predĺžená záruka Kärcher 5 rokov na vysokotlakové čističe Home&Garden

V roku 2023 sa ponúka zákazníkom predĺžená záruka 5 rokov aj na vybrané vysokotlakové čističe Home&Garden rady K.
5-ročná záruka platí len pre kupujúce fyzické osoby (nie IČO). Teda, záruka sa vzťahuje len na vysoikotlakové čističe zakúpene na súkromné účely.

Pre získanie predĺženej záruky je potrebné splniť nasledovné podmienky:

 1. 5-ročná záruka platí iba pre vybrané vysokotlakové čističe Home&Garden rady K.
 2. Záruka 5 rokov na H&G vysokotlakové čističe“ zakúpené od 01.06.2023 do 31.12.2023 na území SR.
 3. Povinná registrácia zakúpeného H&G vysokotlakového čističa do 30 dní od nákupu na tomto odkaze: Predĺžená záruka 5 rokov na H&G vysokotlakový čistič
 4. Po registrácii obdrží zákazník potvrdzujúci e-mail, ktorý je potrebné uschovať. Pri uplatnení reklamácie po uplynutí zákonnej lehoty je potrebné sa preukázať potvrdzujúcim e-mailom pre uplatnenie predĺženej záruky. Potvrdzovací e-mail po obdržaní odporúčame vytlačiť a uschovať.


Všetky podrobné informácie spolu s registračným formulárom a presným znením záručných podmienok nájdete na webovej stránke: Predĺžená záruka na 5 rokov na H&G vysokotlakový čistič

 

Predĺžená záruka Milwaukee

Záruku na stroje Milwaukee® je možné predĺžiť následovne:

pre právnické osoby z 1 roka na maximálne 3 roky (1+2)
pre fyzické osoby z 2 rokov na maximálne 3 roky (2+1)

Záruku na batérie Milwaukee® je tiež možné predĺžiť a platí nasledovné:

pre právnické osoby z 1 roka na maximálne 2 roky (1+1)
pre fyzické osoby taktiež z 1 roka na maximálne 2 roky (1+1).
Všetky predĺženia záruky sú predmetom registrácie online do 30 dní od dátumu nákupu. Proces registrácie náradia urobíte na stránke https://warranty.milwaukeetool.eu

 

Güde predĺžená záruka na 3 roky

Ak chcete využiť predĺženú 3-ročnú záruku na výrobky značky Güde, stačí si zaregistrovať zakúpený produkt (v minimálnej hodnote 100,- € s DPH) do 30 dní od dátumu nákupu na stránke https://zaruka.gude.sk/.

Záruka platí od dátumu nákupu, nie registrácie. Po registrácii si, prosím, vytlačte potvrdenie znamenajúce predĺženie záruky Vami zakúpeného produktu na 3 roky. V prípade uplatnenia záručnej opravy počas tretieho roka záručnej lehoty musí byť k náradiu priložené vytlačené potvrdenie o predĺženej záruke a doklad o kúpe. Predĺžená záruka sa vzťahuje iba na výrobky predané po 1. 1. 2020. Predĺžená záruka sa nevzťahuje na batérie a priemyselné batérie, predĺžená záruka sa nevťahuje ani na motory Briggs & Stratton, pri nich platí záruka podľa záručných podmienok Briggs & Stratton.

Záruka sa vzťahuje výlučne na produkty značky Güde obchodované na slovenskom trhu spoločnosťou GÜDE Slovakia, s.r.o. a je platná len na území Slovenskej republiky. Podrobné záručné podmienky pre výrobky značky Güde sú uvedené v záručnom liste. Pre spustenie registrácie produktu, prosím, kliknite na https://zaruka.gude.sk/.

 

DEWALT Predĺžená záruka na 3 roky

Pre výrobky značky DEWALT sa uplatňuje v podmienkach Slovenskej republiky štandardná 2-roćná záruka pre fyzické osoby a 1-ročná záruka pre právnické osoby. Dewalt umožnuje predĺženie tejto záruky na 3 roky po registrovaní na stránke https://www.dewalt.sk/3/ do 30 dní od zakúpenia.

UPOZORNENIE! Z 3-ročnej záruky sú vylúčené nasledujúce výrobky značky DEWALT:
Kompresory a generátory, montážne upevňovacie náradie, vzduchové a akumulátorové nastrelovacie pištole, rázové náradie používajúce prachové náplne, batérie a nabíjačky, ručné náradie, oblečenie, pracovné ochranné pomôcky.

Podmienky záruky nájdene na https://www.dewalt.sk/3/warrantystatement/

 

Metabo Predĺžená záruka na 3 roky

Pre výrobky značky Metabo sa uplatňuje v podmienkach Slovenskej republiky štandardná 2-roćná záruka pre fyzické osoby a 1-ročná záruka pre právnické osoby. Metabo umožnuje predĺženie tejto záruky na 3 roky po registrovaní na stránke https://portal.metabo-service.com/sk-SK/service-portal/ do 30 dní od zakúpenia.

S 3-ročnou XXL Záručnou dobou na káblové a akumulátorové stroje a 3-ročnou záručnou dobou na akumulátory ponúka Metabo už aj aktuálne nadpriemerné servisné výkony bezplatne. Po oprave v rámci Smart Servisu ponúkame ako dodatočný prísľub istoty pre zákazníka 6 mesiacov novú záručnú dobu na celý stroj.

Podmienky záruky nájdene na https://portal.metabo-service.com/sk-SK/zarucne-a-servisne-podmienky/

 

 

Vážený zákazník, naša spoločnosť neručí za aktuálnosť údajov, výrobca má právo zmeniť podmienky získania záruky. Presné informácie nájdete vždy na príslušných stránkach pre jednotlivých výrobcov. 

Technika pre dom, záhradu a dielňu

Ajtech.sk

Internetový obchod Ajtech.sk ponúka široké spektrum tovarov, profesionálny prístup a odbornú pomoc a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Radi vám pomôžeme so správnym výberom záhradnej techniky, náradia do záhrady, zariadenia dielne či pomôcok pre domácich kutilov. 

Bonus k nákupuvýhodný bonus k zakúpenému produku

Výhodný nákuptisíce produktov v zľave každý deň

Široký sortimentširoká ponuka kvalitných produktov

Zákaznické centrumškolený personál vám vždy rád pomôže