Predĺžená záruka

Získajte predĺženú záruku na vybrané produkty v našom eshope!

Vážený zákazník, 

nákupom v našom eshope máte možnosť získať predĺženú záruku na vybrané druhy a značky spotrebičov. Na tomto mieste nájdete zoznam značiek, ktoré ponúkajú túto službu, spolu s inštrukciami ako získať predĺženú záruku. Upozorňujeme Vás, že inštrukcie sú len strohé a viac informácii sa dozviete priamo na stránkach výrobcu. 


Pre produkty značky BOSCH platí predĺžená záruka až na tri roky pre všetkých (vrátane právnických osôb).

Je potrebné postupovať podľa inštrukcií na ich stránke a zaregistrovať výrobok.

BOSCH PROFI náradie

BOSCH  HOBBY náradie

 

Vďaka registrácii výrobku PHILCO máte možnosť získať Bezplatný servis o 3 roky navyše od skončenia 2-ročnej zákonnej záručnej lehoty za akosť. Je potrebné postupovať podľa inštrukcií na ich stránke a zaregistrovať výrobok.

https://www.philco.sk/registracia

 

Pri produktoch značky SAMSUNG sa pozrite na príslušnú stránku a zistite aká záruka je na Vami zakúpeny tovar a zároveň presný postup registrácie.

https://www.samsung.com/sk/support/warranty/

 

Trojročná záruka od spoločnosti Makita s.r.o.

Rozhodli Ste sa správne zakúpiť si náradie Makita (Makita, Dolmar, a Makita-MT) ďalej len Makita. Naše výrobky sa vyznačujú najvyššou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Z tohto dôvodu Vám ponúkame bezplatné predĺženie záruky na tri roky na výrobok zakúpený od Makita s.r.o., (viď podmienky 3 ročnej záruky). Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať svoje elektrické náradie Makita na tejto stránke do 30 dní od zakúpenia náradia Makita.

Ak chcete zaregistrovať elektrické náradie Makita na 3 ročnú záruku, musíte:

1 - Vytvoriť si svoj užívateľský účet V časti Nová registrácia kliknite na Fyzickú alebo Právnickú osobu a vytvorte si používateľský účet. Zadáte všetky požadované informácie a uložte. Obratom dostanete e-mail s potvrdzujúcim odkazom. Kliknutím na odkaz dokončíte registráciu svojho užívateľského účtu.

2 - Registrácia náradia Makita Prihláste sa pomocou svojho užívateľského mena a hesla v časti "Prihlásiť sa". Na Vašom užívateľskom účte môžete zaregistrovať zakúpené náradie Makita na 3 ročnú záruku. Každé náradie Makita musí byť registrované jednotlivo, aby im bol pridelený jedinečný registračný kód.

Vo vašom užívateľskom účte si môžete prezrieť všetky zaregistrované náradia Makita, vytlačiť Záručný list na 3 ročnú záruku a meniť osobné údaje.

3 - Uplatnenie záruky V prípade uplatnenia záruky musí byť predložený alebo zaslaný Záručný list na 3 ročnú záruku spolu s originálnym Záručným listom a dokladom o kúpe. Údaje na Záručnom liste na 3 ročnú záruku sa musia zhodovať s registračnou stránkou.

Podmienky 3 ročnej záruky MAKITA

Registrácia náradia pre uplatnenie 3 ročnej záruky MAKITA

 

Vážený zákazník, naša spoločnosť neručí za aktuálnosť údajov, výrobca má právo zmeniť podmienky získania záruky. Presné informácie nájdete vždy na príslušných stránkach pre jednotlivých výrobcov. 

Technika pre dom, záhradu a dielňu

Ajtech.sk

Internetový obchod Ajtech.sk ponúka široké spektrum tovarov, profesionálny prístup a odbornú pomoc a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Radi vám pomôžeme so správnym výberom záhradnej techniky, náradia do záhrady, zariadenia dielne či pomôcok pre domácich kutilov. 

Bonus k nákupuvýhodný bonus k zakúpenému produku

Výhodný nákuptisíce produktov v zľave každý deň

Široký sortimentširoká ponuka kvalitných produktov

Zákaznické centrumškolený personál vám vždy rád pomôže