Čas 21.8.2023 8:42
Autor Správca

Bosch EXPERT - to najlepšie pre tvoje náradie

Každý profesionál ocení kvalitu svojho príslušenstva. Bonusom k tomu je zaiste aj dlhá životnosť a šetrenie času pri častej výmene. Práve tieto faktory sa odzrkadľujú aj na kvalitnej práci. 

Rad príslušenstva Bosch Expert splní Vaše potreby a poskytne o úroveň vyššiu kvalitu. Pozrime sa na to trošku bližšie. Toto príslušenstvo šetrí vaše náradie a udržuje svoju životnosť vďaka technológiám odlišujúcim sa od bežného spotrebného materiálu. 

DIAMOND TECHNOLOGY

Diamnod Metal Wheel

Diamantové rezacie kotúče si držia veľkosť svojej štruktúry aj po desiatkach rezoch do tvrdých materiálov, ako je napríklad železobetón, strešné krytiny alebo tehly. Profesionál ocení, že sa kotúč nezmršťuje ani nezapácha. V porovnaní s bežným príslušenstvom nemusíte riešiť častú výmenu a nákup nového kusu. 

Diamond technology_cut

Táto technológia pozostáva z diamantových zŕn, ktoré sa nachádzajú v kovovej mriežke. Vyčnievajúce zrná režú tvrdý materiál a pri spotrebovaní segmentu sa vytvoria nové hrany odhaľujúce nové zrná. 

V širokej ponuke diamantových kotúčov si prídu na svoje všetci. 

CARBIDE TECHNOLOGY

Carbide Technology životnosťTechnológia CARBIDE sa vyznačuje zachovaním ostrého konštruktu pílového listu, ktorý viete použiť znovu a znovu. Vďaka tomu využijete jeden pílový list na desiatky rezov. Svoje uplatnenie našiel napríklad pri práci záchranných zložiek, ktoré často potrebujú rezať modernú automobilovú oceľ. 

Carbide Technology_porovnanieŠpeciálna výroba karbidových zubov s jedinečným spojením s pílovým listom zaručí omnoho dlhšiu životnosť a viac rezov v porovnaní napríklad s bimetalovým listom. Bohatá ponuka obsahuje rôzne typy na široké spektrum prác ako sú demolácia, či rezanie kovov.

PRISMA TECHNOLOGY

Prisma Technology

Technológia šetrenia pracovného času! Skladba produktu pozostávajúca z tvarovaného keramického zrna zaručí kvalitnejšiu a časovo menej náročnejšiu prácu pri brúsení kovov. Špeciálna štruktúra keramických zŕn Prisma prepožičiava dokonalý samo brúsiaci efekt prinášajúci pri brúsení konzistentné výsledky.

Prisma technology porovnanie

Oproti štandardným kotúčom zvládnete typické brúsenie oceľovej dosky 4x rýchlejšie. Naša ponuka obsahuje široké spektrum brúsnych kotúčov rozličných zrnitostí a priemerov. 

Technika pre dom, záhradu a dielňu

Ajtech.sk

Internetový obchod Ajtech.sk ponúka široké spektrum tovarov, profesionálny prístup a odbornú pomoc a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Radi vám pomôžeme so správnym výberom záhradnej techniky, náradia do záhrady, zariadenia dielne či pomôcok pre domácich kutilov. 

Bonus k nákupuvýhodný bonus k zakúpenému produku

Výhodný nákuptisíce produktov v zľave každý deň

Široký sortimentširoká ponuka kvalitných produktov

Zákaznické centrumškolený personál vám vždy rád pomôže