Elektrický vozík pre seniorov SELVO 31000Li EB

Trojkolesový elektrický vozík pre seniorov SELVO 31000EB s elektromagnetickou automatickou brzdou a litiovým akumulátorom ideálne sa hodí k návratu do aktívneho života.
Celý popis

Vozík je dodávaný v rozloženom stave. Záujem o poskladanie vozíka a preskúšanie je potrebné uviesť do poznámky v objednávke. Za túto službu účtujeme poplatok 50 eur. Viac

Naša cena:
2 399,00.-€ s DPH/ks
Katalógová cena:
3 731,00 .-€
Nakupujte výhodne na splátky
Dostupnosť: Na centrálnom sklade
Expedujeme zvyčajne od 7 do 21 pracovných dní
Vyberte si iný variant
Elektrický vozík pre seniorov SELVO 31000
Elektrický vozík pre seniorov SELVO 31000
2 665,00 .-€
1 759,00 .-€
Elektrický vozík pre seniorov SELVO 31000Li
Elektrický vozík pre seniorov SELVO 31000Li
3 331,00 .-€
2 159,00 .-€
Elektrický vozík pre seniorov SELVO 31000EB
Elektrický vozík pre seniorov SELVO 31000EB
3 065,00 .-€
1 999,00 .-€

 

  • Katalógové číslo: Selvo 31000Li-EB
  • Výrobca: Selvo

SELVO31000Li-BE TROJKOLESOVÝ ELEKTRICKÝ SKÚTER
je dopravný prostriedok 21 storočia. V minulosti používané hlučné a nákladné mopedy teraz striedajú elektro skútre. Pokiaľ ide o značku Selva, sú navyše aj stabilné, ľahko ovládateľné a tak vhodné okrem iného aj pre menej obratné osoby ako sú seniori, osoby so zdravotným postihnutím a pod. Ideálne sa pre nich hodia k návratu do aktívneho života i k dochádzanie do práce, na nákup, na prechádzku so psom atď. na strojoch si však plno zábavy užijú aj čisto volnočasoví nadšenci . Trojkolky Selva sa ponúkajú v rôznych variantoch motora, batérie a brzdy pre rôzne zdatných používateľov a rôznu životnosť batérií. Vždy však s výnimočným silovým prevodom, ktorý šikovne a plynule reaguje na otočenie rukoväti s ovládačom výkonu a to aj vo veľmi kopcovitom teréne alebo pri rozjazde z križovatky. Pre menej zdatných osoby je možné jednoducho znížiť maximálnu rýchlosť a stroj sa tak stáva bezpečným aj pre tých, ktorí sa inak bojí jazdy na akomkoľvek vozidle . Nevadí, že neviete jazdiť na bicykli , nemusíte držať rovnováhu. Stabilitu zabezpečuje široký rozchod zadných kolies, kvalitné odpruženie a pneumatiky. Aj tak ale bez problému prejdete bežnými dverami o šírke 80cm. Vďaka dizajnu pripomínajúcemu motocykel si budete pripadať dôstojne a štýlovo aj v prevádzke. Vozidlo je certifikované ako bicykel a v prevádzke sa tak pohybujete ako cyklista so všetkými povinnosťami a náležitosťami, ktoré pre cyklistov platia. Výbava ako je uzamykateľný úložný box a odkladací priestor na drobnosti iste tiež prídu vhod každému užívateľovi, či už na nákup alebo výlet.:


PRÉMIOVÁ ELEKTRICKÁ TROJKOLKA Selvo 31000Li-BE (s lítiovou batériou)
Ide o vlajkovú loď medzi elektrickými trojkolky na trhu. Možno ju používať aj pre pravidelnú jazdu v desiatkach kilometrov na nabitie. Dojazd na nabitie až 55km je možné absolvovať pravidelne bez ujmy batérií (narozdiel od olovených). Batériu možno vybrať a nabíjať mimo stroj v domácnosti. Hodí sa pre seniorov, osoby s hendikepom aj celkom zdravé jedince dochádzajúci niekoľko kilometrov do práce . Vyniká najmä extrémne nízkymi nákladmi na prevádzku aj údržbu a to aj preto, že životnosť špeciálne lítiové batérie typu LiFePO4 býva okolo 3000 až 5000 nabíjacích cyklov (oveľa dlhšie ako u Li-ion batérií). Väčšinou teda slúžia pri dodržaní základnej údržby cez 10-12 rokov na rovnakú batérii , čo je unikátne dlhá doba. Náklady na nabíjanie sa pritom zvyčajne pohybujú len okolo 0,1 Sk / km. Táto varianta s lítiovou batériou je teda síce v obstarávacej cene o niečo drahšie, v dlhodobom horizonte však bude najlacnejší , pretože nebude nutné meniť batérie tak často. Rozdiel je až 10-násobne dlhšiu životnosť batérie . Brzdy sú u tohto modely 3 nezávislé z ktorých jedna je automatická (elektromagnetická) brzda, ktorá vozík zastaví pri pustení akcelerátora (plynu). Výnimočne ladne a bez cúvnutiu sa rozbehnete aj v kopci, kde vás táto brzda doslova "podrží" než pridáte "plyn" a rozbehnete sa. vozík je ale vybavený aj dvoma ďalšími brzdami, ktoré sa ovládajú pákami na riadidlách. Umožní vám tak zastaviť s oveľa kratšiu brzdnú drahú vďaka možnosti okamžite kolesá zablokovať. Všetky tieto 3 brzdy sú nezávislé, preto je aj v prípade poruchy zachovaná

Dojazd na nabitie je orientačná hodnota úplného maxima pri novej batérii a ideálnych podmienkach. Medzi všetkými výrobcami je zvykom uvádzať túto maximálnu hodnotu, reálny dojazd je však kratši vplyvom kopcovitosti terénu, zaťaženie, akceleráciou, teploty a tiež kondície batérie. Batéria je potreba chápať ako spotrebný materiál výrobku, ktorý je nutné po spotrebovaní vymeniť. Doba spotrebovania pritom vždy závisí na údržbe a zaobchádzanie s batériou. Najmä platí, že čím menej sa batérie vybijú, tým majú dlhšiu životnosť v počte cyklov. Olovená batéria tak môže mať 1000 cyklov ale napríklad aj len 100 alebo menej. Najdôležitejšie rady k oloveným batériám sú:
1.) nabíjať ihneď po najmenšom vybití a to do plna
2.) čo najmenej vybíjať, nikdy viac než 80%

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnost (kg).  110 kg
Dojazd, Maximálný: až 55 km
Výkon motora (W): 1000W silový prevod
Typ batérie:  lithiová  LiFePO4 10x odolnejšia
Kapacita batérie: 1200 Wh (5x 20Ah)
Nosnosť: 150 kg
Maximálna rychlost: 25 km/h
Max.uhol jazdy do svahu: 25°
Brzdy: Predné a zadné bubnové ovládané páčkou + automatická brzda
Rozmery prevádzkové (DxŠxV): 1500 x 700 x 1050 mm
Vyberateľná bateria: ÁNO

Technické parametre:

Vlastnosť Hodnota
Max. rýchlosť 23 km/h
Nosnosť 150 kg
Rázvor 1030 mm
Dojazd 55 km
Batéria lithium-železo-fosfátová
Nutnosť balancovať batérie nie
Napätie batérie 60 V
Kapacita batérie 20 Ah
Motor bezuhlíkový
Výkon motora 1000 W
Systém bŕzd elektromagnetická

Podobné produkty

Technika pre dom, záhradu a dielňu

Ajtech.sk

Internetový obchod Ajtech.sk ponúka široké spektrum tovarov, profesionálny prístup a odbornú pomoc a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Radi vám pomôžeme so správnym výberom záhradnej techniky, náradia do záhrady, zariadenia dielne či pomôcok pre domácich kutilov. 

Bonus k nákupuvýhodný bonus k zakúpenému produku

Výhodný nákuptisíce produktov v zľave každý deň

Široký sortimentširoká ponuka kvalitných produktov

Zákaznické centrumškolený personál vám vždy rád pomôže