Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb.
Viac informácií...   
ROZUMIEM

Predĺžená záruka

Kategórie
 
 
 
Iba u nás
BONUS
alebo
BONUSOVÁ ZĽAVA
Bonusová zľava
 
 
 
 

Získajte predĺženú záruku na vybrané produkty v našom eshope!

Vážený zákazník, 

nákupom v našom eshope máte možnosť získať predĺženú záruku na vybrané druhy a značky spotrebičov. Na tomto mieste nájdete zoznam značiek, ktoré ponúkajú túto službu, spolu s inštrukciami ako získať predĺženú záruku. Upozorňujeme Vás, že inštrukcie sú len strohé a viac informácii sa dozviete priamo na stránkach výrobcu. 


Pre produkty značky BOSCH platí predĺžená záruka až na tri roky pre všetkých (vrátane právnických osôb).

Je potrebné postupovať podľa inštrukcií na ich stránke a zaregistrovať výrobok.

BOSCH PROFI náradie

 http://www.bosch-professional.com/sk/sk/professional/service/guarantee/warranty.html

BOSCH  HOBBY náradie

https://www.bosch-do-it.com/sk/sk/domácimajstri/mybosch/index.jsp

 

Vďaka registrácii výrobku PHILCO máte možnosť získať Bezplatný servis o 3 roky navyše od skončenia 2-ročnej zákonnej záručnej lehoty za akosť. Je potrebné postupovať podľa inštrukcií na ich stránke a zaregistrovať výrobok.

https://www.philco.sk/registracia

 

Pri produktoch značky SAMSUNG sa pozrite na príslušnú stránku a zistite aká záruka je na Vami zakúpeny tovar a zároveň presný postup registrácie.

https://www.samsung.com/sk/support/warranty/

 

Vážený zákazník, naša spoločnosť neručí za aktuálnosť údajov, výrobca má právo zmeniť podmienky získania záruky. Presné informácie nájdete vždy na príslušných stránkach pre jednotlivých výrobcov. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia