Bosch Vložka 1/2 LB 102 do GDR 12V-105, GSR 12V-15, GSR 12V-15 FC 1600A002V2
Kód: 1.600.A00.2V2
Neohodnotené
Bosch Vložka 1/2 LB 102 do GDR 12V-105, GSR 12V-15, GSR 12V-15 FC 1600A002V2 | ajtech.sk
Expedujeme do 7 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Vložky na uloženie náradia na GDR 12V-105/GSR 12V-15
💎 AUTORIZOVANÝ predajca značky BOSCH
Podrobný popis
Vložky na uloženie náradia na GDR 12V-105/GSR 12V-15, Všetko bezpečne uložené, Vhodná na GDR 12-LI, GSR 12-LI, GSR 12-2-LI, Polovičná vložka vhodná pre L-BOXX 102 s miestom pre nabíjačku a 2 akumulátory, Flexibilné použitie dvoch polovičných vložiek v jednom L-BOXXe Bosch umožňuje kombináciu jedného 12-voltového náradia a príslušenstva, dvoch 12-voltových náradí alebo rôzneho príslušenstva.
Prednosti produktu
  • Vhodná na GDR 12-LI, GSR 12-LI, GSR 12-2-LI
  • Polovičná vložka vhodná pre L-BOXX 102 s miestom pre nabíjačku a 2 akumulátory
Technické parametre
  • Materiál vyhotovenia: PS
  • Rozmery balenia (šírka): 200 mm
  • Rozmery balenia (dĺžka): 318 mm
  • Rozmery balenia (výška): 60 mm
  • Rozmery balenia (šírka x dĺžka x výška): 200 x 318 x 60 mm
  • Hmotnosť: 0,2 kg
  • Vonkajšie rozmery (šírka): 3 mm
  • Vonkajšie rozmery (dĺžka): 3 mm
  • Vonkajšie rozmery (výška): 3 mm
  • Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): 3 x 3 x 3 mm