Bosch Vložka LB 136 do GWS 18V-125 18V-150 / SC PC P 1600A01166
Kód: 1.600.A01.166
Neohodnotené
Bosch Vložka LB 136 do GWS 18V-125 18V-150 / SC PC P 1600A01166 | ajtech.sk
Expedujeme do 7 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Vložky na uloženie náradia na GWS 18V-125/18V-150 C/SC/PC/PSC
💎 AUTORIZOVANÝ predajca značky BOSCH
Podrobný popis
Vložky na uloženie náradia na GWS 18V-125/18V-150 C/SC/PC/PSC, Všetko bezpečne uložené , Vhodné pre GWS 18V-125 / 18V-150 C / SC / PC / PSC Professional, Plná vložka vhodná pre L-BOXX 136 s priestorom pre nabíjačku a 3 batérie, Ideálne využitie priestoru vďaka vložke šitej na mieru pre náradie a vďaka flexibilnému použitiu priehradiek pro príslušenstvo
Prednosti produktu
  • Vhodné pre GWS 18V-125 / 18V-150 C / SC / PC / PSC Professional
  • Plná vložka vhodná pre L-BOXX 136 s priestorom pre nabíjačku a 3 batérie
Technické parametre
  • Rozmery balenia (šírka): 314 mm
  • Rozmery balenia (dĺžka): 407 mm
  • Rozmery balenia (výška): 76 mm
  • Rozmery balenia (šírka x dĺžka x výška): 314 x 407 x 76 mm
  • Materiál vyhotovenia: PS
  • Hmotnosť: 0,3 kg
  • Vonkajšie rozmery (šírka): 314 mm
  • Vonkajšie rozmery (dĺžka): 409 mm
  • Vonkajšie rozmery (výška): 76 mm
  • Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): 314 x 409 x 76 mm
  • Prstence D: nie
  • Veľkosť kufra L-BOXX: nie
  • ProClick Ready: nie
Výrobca:
Dodatočné parametre
Kategória: Vložky do boxov a kufrov - systainerov
Hmotnosť: 0.3 kg
EAN: 3165140904261
Materiál vyhotovenia: PS
Vonkajšie rozmery (šírka): 396 mm
Vonkajšie rozmery (dĺžka): 75 mm
Vonkajšie rozmery (výška): 312 mm
Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): 396 x 75 x 312 mm