Cepová kosačka RURIS LIMIT RXD 1700 1700RXD2024
Kód: 1700RXD2024 GU
Neohodnotené
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
👍 Potrebujete vyčistiť pozemok od koreňov a kríkov? Cepová kosačka RURIS LIMIT RXD 1700 s výkonom 9 HP a záberom 700 mm je neúprosný stroj na klčovanie a údržbu pôdy.
✔️ Extra silný motor General Engine 9 HP
✔️ Prevodovka 3 rýchlosti vpred + 1 vzad
✔️ Šírka záberu 700 mm pre veľké plochy
✔️ 4 kolesá pre maximálnu stabilitu v teréne
✔️ Vysoké otáčky 3600/min pre drvenie náletov
Sme AUTORIZOVANÝ predajca značky : LOGO_RURIS
Podrobný popis
RURIS LIMIT RXD 1700 - Neohrozený majster v klčovaní pozemkov
Stojíte pred výzvou vyčistiť zanedbanú poľnohospodársku pôdu alebo pripraviť pozemok na výstavbu? Cepová kosačka RURIS RXD 1700 je profesionálna záhradná technika navrhnutá pre najťažšie úlohy. S motorom o výkone 6,7 kW (9 HP) a vysokými otáčkami si tento stroj poradí s hustou vegetáciou, kríkmi i koreňmi, ktoré by bežnú kosačku okamžite zničili. Je to smart solution pre asanačné práce v lesoch i parkoch.
Všestrannosť a kontrola v náročnom teréne
Hlavné vlastnosti a výhody kosačka RURIS RXD 1700
✔️ Motor General Engine W300F-2: konzistentný výkon pri intenzívnom používaní
✔️ Zberná šírka 700 mm pre rýchly postup prácou
✔️ Nastaviteľná výška čistenia (5 – 50 mm) pre rôzne typy vegetácie
✔️ Remeňový prevod tlmí rázy a chráni kľukový hriadeľ motora
✔️ Robustná konštrukcia určená pre extrémne podmienky a drvenie rastlín
✔️ Nízke emisie a hluk vďaka modernému 4-taktnému cyklu
✔️ Jednoduchá údržba napriek vysokému pracovnému nasadeniu
✔️ Terénne zadné kolesá 6,5-8 pre neprekonateľnú trakciu
Technické parametre a vlastnosti
Maximálny výkon6,7 / 9,0 kW/HP
Šírka záberu700 mm
Počet rýchlostí3 vpred + 1 vzad
Objem valcov302 ccm
Typ koseniaCepové (klčovacie)
Hmotnosť180 kg
Objem nádrže6,5 l
Výška čistenia5 – 50 mm
Počet kolies4 (stabilný podvozok)
ŠtartManuálny (reverzný)
Podrobnejšie parametre sú zvyčajne v sekcií Parametre
Obsah balenia
✔️ Cepová kosačka RURIS LIMIT RXD 1700
✔️ Kompletný žací valec s cepmi
✔️ Návod na obsluhu
Často kladené otázky (FAQ)
Čo je to cepová kosačka a kedy ju použiť?
Zvládne stroj kosiť aj v strmom svahu?
Je motor General Engine spoľahlivý?
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
GÜDE Slovakia, s.r.o., K sihoti 324/2, 033 01 Podtureň – Roveň, Slovenská republika
E-mail: info@gude.sk
Dodatočné parametre
Kategória: Mulčovacie kosačky
Hmotnosť: 180 kg
EAN: 6424340606991
Motor: General Engine W300F-2: General Engine W300F-2
Pracovný cyklus: 4-takt
Prevodovka: Remeň
Maximálny výkon: 6,7 kW / 9 HP
Objem valcov: 302 cm3
Otáčky motora: 3 600 ot./min.
Zberná šírka: 700 mm
Svetlá výška: 5 - 50 mm
Štart: Manuálny
Druh paliva: Bezolovnatý benzín.
Objem palivovej nádrže: 6,5 l
Objem motorového oleja: 0,95 l
Spotreba paliva: 374g/kWh
Počet kolies: 4
Veľkosť zadných kolies: 6,5-8
Rozmery (DxŠxV): 1 730 x 810 x 950 mm