DeWALT Vodováha 250 mm DWHT0-43003
Kód: DWHT0-43003
Podrobný popis
250 mm vodováha Torpedo značky DEWALT® má extrudované hliníkové telo pre pevnosť a odolnosť.Ďalej je vybavená vzácnymi magnetmi a základňu s drážkou v tvare písmena V pre použitie na kovových a zaoblených povrchoch.
Pevné blokové bubliny pre najlepšiu odolnosť a presnosť do 0,5 mm/m. Bubliny sú prakticky nerozbitné a sú nastavené od výroby. Nevyžadujú sa žiadne ďalšie nastavenia.
Zväčšená stredová bublina maximalizuje čitateľnosť bubliny
Puzdro bubliny z plastu ABS chráni bublinu pri páde vodováhy, čím zabezpečuje jej presnosť
Otočná bublina na merania špecifických uhlov
Telo z extrudovaného hliníka pre maximálnu odolnosť. Konštrukcia vodováhy zabraňuje jej skrúteniu.
Obsah balenia
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
Stanley Black & Decker Slovakia s. r. o., Vysoká 2/B, 811 06 Bratislava
E-mail: info@sbdinc.com
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodováhy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 9000204885 |
| Počet bublín: | 3 |
| Dĺžka produktu: | 250 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
KAPRO Vodováha 705 EAGLE Optivision 1500 mm. Presnosť vodováhy dosahuje 0,5 mm/m. Vodováha sa vyznačuje jemne obrúseným povrchom.
STREND PRO Horizont VVN-2 Vodováha s 2 libelami 300 mm.
STREND PRO Vodováha KAPRO® 977-40 NEPTUNE™ 1 800 mm.
STREND PRO JYC-98Y-3 MassyPrecision Vodováha s 3 libelami 800 mm.
Vodováha Verizone by nemala chýbať vo výbave murárov, stavbárov a domácich kutilov.
KAPRO 929 Vďaka svojim menším rozmerom ju po práci jednoducho odložíte do boxov na náradie. Vodováha je vybavená tromi ľahko čítateľnými...