Motor LONCIN LC1P92F-1-A 12,5 HP vertikálna hriadeľ 25,4 mm 80 mm
Kód: 01-12004 GP
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
Motor LONCIN LC1P92F-1-A 12,5 HP 25,4/80 mm | ajtech.sk
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Alternatívne čísla (OEM): C1P92F-1-A
  • Určené pre: STIGA, CASTELGARDEN, MOUNTFIELD, HUSQVARNA, MTD
  • Max. výkon motora: 12,5 HP (9,2 kW)
  • Objem motora: 452 cm³
  • Počet valcov: 1
  • Priemer hriadele: 25,4 mm
  • Dĺžka hriadele: 80 mm
Podrobný popis
Motor LONCIN LC1P92F-1-A 12,5 HP vertikálna hriadeľ 25,4/80 mm
Hlavné vlastnosti:
  • Vysoký výkon a krútiaci moment pre náročné kosenie
  • Tlakové mazanie s olejovým filtrom umožňuje prácu aj vo svahovitom teréne
  • Liatinová vložka valca pre dlhú životnosť
  • Elektrický štartér pre pohodlné štartovanie
Technické parametre:
  • Kompatibilita:
    • Náhrada za motory Briggs & Stratton Intek (séria 4165, 4185)
    • Náhrada za motory GGP / Stiga (napr. modely 7750, WM 14, WM 16)
    • Náhrada za motory Honda GXV 430
    • Traktory: Castelgarden, Stiga, Mountfield, Husqvarna, MTD
  • Max. výkon motora: 12,5 HP (9,2 kW) pri 3600 ot./min
  • Krútiaci moment: 28 Nm pri 2600 ot./min
  • Objem motora: 452 cm³
  • Počet valcov: 1
  • Objem nádrže: Bez nádrže (externé pripojenie)
  • Rozmery motora: 300 x 388 x 432 mm (V x Š x H)
  • Rozmery balenia: 525 x 485 x 530 mm
  • Poloha hriadeľa: Vertikálny
  • Zotrvačník: Ťažký
  • Mazanie: Tlakové s olejovým filtrom
  • Priemer hriadele: 25,4 mm
  • Dĺžka hriadele: 80 mm