Naftový ohrievač STREND PRO BGO1601-20
Kód: 119299 ST
Neohodnotené
Ohrievac STREND PRO BGO1601-20, max. 20 kW, naft | ajtech.sk
Expedujeme do 7 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Naftový ohrievač s prietokom vzduchu 550 m3/h a výkonom 20 W je vybavený motorom s výkonom 230 W. K dispozícií ponúka palivovú nádrž s kapacitou 19 litrov. Poteší vás tiež praktický ukazovateľ izbovej teploty.
Technické parametre:
  • Tlak: 0,31 bar
  • Výkon (kW): 20 kW
  • Palivo: nafta, extra ľahký vykurovací olej
  • Max. spotreba paliva: 1,9 l/h
  • Palivová nádrž: 19 l
  • Prietok vzduchu: 550 m3/h
  • Výkon motora: 230 W
  • Teplota ohriatého vzduchu: 800 °C
  • Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz
  • Prúd: 1,13 A
  • Nepretržitá prevádzka: 10 h
  • Rozmery: 750 x 315 x 415 mm
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o., Michalovská 87/1414, 073 01 Sobrance,  Slovensko
Tel: +421 56 6523195 -98, E-mail: info@slovakia-trend.sk
Dodatočné parametre
Kategória: Olejové ohrievače
Hmotnosť: 1 kg
EAN: 8584163011964
Prietok vzduchu: 550 m3/h
Nepretržitá prevádzka: 10 h
Max. spotreba paliva: 1,9 l/h
Prúd: 1,13 A
Tlak: 0,31 bar