Sada náradia príklepová vŕtačka a rázový uťahovák DeWALT DCK2050H2T (DCK2050H2T-QW)
Kód: DCK2050H2T-QW
Neohodnotené
Sada DeWALT DCK2050H2T Powerstack 1.7Ah Profi | ajtech.sk
Položka bola vypredaná…
👍 Získajte najvýkonnejšiu 2-rýchlostnú príklepovú vŕtačku s momentom 90 Nm a ultrakompaktný uťahovák v sade s Powerstack akumulátormi pre maximálnu manévrovateľnosť.
✔️ Príklepová vŕtačka DCD805 s momentom 90 Nm
✔️ Rázový uťahovák DCF850 (najkratší na trhu)
✔️ Dva akumulátory POWERSTACK 1.7 Ah
✔️ Inovatívne otočné LED svietidlo
✔️ Systémový kufor TSTAK II
Sme AUTORIZOVANÝ predajca značky  DeWALT
Podrobný popis
DeWALT DCK2050H2T Profesionálna 18V sada pre prácu v stiesnených priestoroch
Trpíte pri montážach kvôli nedostatku miesta? Sada akumulátorového náradia DeWALT s najkratším uťahovákom na trhu (len 100 mm) a výkonnou 90 Nm vŕtačkou je navrhnutá presne pre vás. Model DCD805 predstavuje tretiu generáciu kompaktných prémiových vŕtačiek, ktoré ponúkajú nevídaný výkon v tele dlhom len 177 mm. V spojení s ľahkými batériami Powerstack získate nástroje, ktoré padnú do ruky a neunavia vás ani pri dlhodobej práci nad hlavou.
Sila bezuhlíkového motora a PrecisionDrive
Hlavné vlastnosti a výhody sady DeWALT DCK2050H2T
✔️ Extrémne krátke telá strojov pre prácu v úzkych medzerách
✔️ Vysoký krútiaci moment 90 Nm pri vŕtačke DCD805
✔️ Revolučné Powerstack batérie pre nízku hmotnosť náradia
✔️ Natáčacie LED svietidlo na pätke vŕtačky s nastaviteľnou intenzitou
✔️ 3-rýchlostný uťahovák pre optimálne nastavenie sily
✔️ Kruhové LED osvetlenie uťahováka bez tieňov nástroja
✔️ Upínanie drop-in pre výmenu bitov jednou rukou
✔️ Celokovová prevodovka zaisťuje dlhú servisnú životnosť
Technické parametre a vlastnosti
Napätie akumulátora18 V
Typ akumulátoraPowerstack (ploché články)
Kapacita akumulátora1.7 Ah
Max. krútiaci moment vŕtačky90 Nm
Dĺžka hlavy uťahováka100 mm
Hmotnosť uťahováka1.3 kg
Podrobnejšie parametre sú zvyčajne v sekcií Parametre
Obsah balenia
✔️ 1x Bezuhlíková príklepová vŕtačka DCD805
✔️ 1x Bezuhlíkový rázový uťahovák DCF850
✔️ 2x Akumulátor Powerstack 1,7 Ah
✔️ 1x Nabíjačka DCB1102
✔️ 1x Kufor TSTAK II
Často kladené otázky (FAQ)
Čo je najväčším benefitom 1.7 Ah Powerstack batérie?
Je to najľahšia a najkompaktnejšia 18V batéria DeWALT, ktorá však vďaka plochým článkom dodáva viac prúdu ako bežná 2.0 Ah batéria.
Môžem s vŕtačkou DCD805 vŕtať do betónu?
Áno, vŕtačka má mechanický príklep určený pre vŕtanie do muriva a tehál do priemeru 13 mm.
Je súčasťou balenia aj hák na opasok?
Áno, obe náradia v sade sú vybavené oceľovou príchytkou pre pohodlné nosenie na remeni.
Kategória: Sady akumulátorového náradia
Hmotnosť: 6.569 kg
EAN: 9000206307
Napätie akumulátora: 18 V
Kapacita akumulátora: 1,7 Ah
Aku príklepová vŕtačka DCD805:
Max. krútiaci moment: 90 Nm
Počet rýchlosti: 2
Počet úderov 1. rýchlosť: 0 - 400 ot./min.
Počet úderov 2. rýchlosť: 0 - 2 800 ot./min.
Pravý/ľavý chod : Áno
Rozsah skľučovadla: 1,5 - 13 mm
Softgrip: Áno
Typ motora: Bezuhlíkový
Typ skľučovadla: Rýchloupínacie (kovové).
Voľnobežné otáčky 1. rýchlosť : 0 - 650 ot./min.
Voľnobežné otáčky 2. rýchlosť: 0 - 2 800 ot./min.
Vypnutie príklepu: Áno
Aku rázový uťahovák DCF850:
Počet úderov 3. rýchlosť: 0 - 3 800 ot./min.
Upínanie nástroja: 1/4" (6,35 mm) typu "drop in"
Uťahovací moment: 205 Nm