Sada náradia vŕtačka a rázový uťahovák DeWALT DCK2051H2T (DCK2051H2T-QW)
Kód: DCK2051H2T-QW
Neohodnotené
Sada DeWALT DCK2051H2T Powerstack 5.0Ah Profi | ajtech.sk
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
✔️ Bezuhlíková vŕtačka DCD800 s momentom 90 Nm
✔️ Rázový uťahovák DCF850 s momentom 205 Nm
✔️ Dva akumulátory 5.0 Ah POWERSTACK
✔️ Kompaktný dizajn pre stiesnené priestory
✔️ Odolný systémový kufor TSTAK
Sme AUTORIZOVANÝ predajca značky  DeWALT
Podrobný popis
DeWALT DCK2051H2T Profesionálna 18V sada s 5.0 Ah Powerstack akumulátormi
Potrebujete nekompromisný výkon 18V systému, ale vyžadujete nízku hmotnosť? Sada akumulátorového náradia DeWALT DCK2051H2T prináša revolúciu vďaka technológii stohovaných článkov. Vŕtačka DCD800 ponúka ohromujúcich 90 Nm v tele, ktoré je o 12 mm kratšie než predchodca. Spolu s uťahovákom DCF850, ktorý meria na dĺžku iba 100 mm, získate profesionálny set, ktorý dominuje v stavebných a montážnych prácach. Táto zostava je stvorená pre celodenné nasadenie bez kompromisov v ergonómii.
Sila bezuhlíkových motorov a Powerstack technológia
Hlavné vlastnosti a výhody sady DeWALT DCK2051H2T
✔️ Bezuhlíková technológia pre minimálnu údržbu a vyššiu odolnosť
✔️ 90 Nm krútiaci moment v kompaktnom tele vŕtačky
✔️ Revolučné 5.0 Ah batérie Powerstack s plochými článkami
✔️ Ultra krátka hlava uťahováka pre prácu v úzkych medzerách
✔️ Otočné LED svietidlo pre bezchybné osvetlenie pracoviska
✔️ Celokovové upínacie skľučovadlo 13 mm u vŕtačky
✔️ Precision Drive režim uťahováka chráni spojovací materiál
✔️ Kufor TSTAK pre bezpečnú organizáciu vašej výbavy
Technické parametre a vlastnosti
Napätie akumulátora18 V
Kapacita akumulátora5.0 Ah
Typ batériíPowerstack
Krútiaci moment vŕtačky90 Nm
Krútiaci moment uťahováka205 Nm
Dĺžka hlavy uťahováka100 mm
Podrobnejšie parametre sú zvyčajne v sekcií Parametre
Obsah balenia
✔️ 1x Aku vŕtací skrutkovač DCD800
✔️ 1x Aku rázový uťahovák DCF850
✔️ 2x akumulátor 5,0 Ah Powerstack
✔️ 1x Rýchlonabíjačka DCB115
✔️ 1x Systémový kufor TSTAK
Často kladené otázky (FAQ)
Čo robí Powerstack batériu najlepšou na trhu?
Môžem s vŕtačkou DCD800 vŕtať aj do muriva?
Model DCD800 je bezpríklepová vŕtačka. Pre vŕtanie do muriva odporúčame sadu s modelom DCD805.
Je kufor TSTAK vodotesný?
Kufre TSTAK sú odolné voči striekajúcej vode a prachu, ale nie sú určené na úplné ponorenie.
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
Stanley Black & Decker Slovakia s. r. o., Vysoká 2/B, 811 06 Bratislava
E-mail: info@sbdinc.com
Dodatočné parametre
Kategória: Sady akumulátorového náradia
Hmotnosť: 6.495 kg
EAN: 9000206310
Napätie akumulátora: 18 V
Kapacita akumulátora: 5,0 Ah
Príklepová vŕtačka - DCD800:
Max. krútiaci moment : 90 Nm
Max. krútiaci moment (mäkký spoj): 34 Nm
Max. priemer do dreva: 40 mm
Max. priemer do ocele: 13 mm
Počet rýchlostí: 2
Pravý/ľavý chod: Áno
Príklep: Áno
Regulácia výkonu: Áno
Rozsah skľučovadla: 1,5 - 13 mm
Softgrip: Áno
Stupne krútiacich momentov: 15 + 1
Typ motora: Bezuhlíkový
Typ skľučovadla: Rýchloupínacie (kovové)
Voľnobežné otáčky 1. rýchlosť: 0 - 1 000 ot./min.
Voľnobežné otáčky 2. rýchlosť: 0 - 2 800 ot./min.
Rázový uťahovač DCF850:
Počet úderov 1. rýchlosť: 0 - 400 ot./min.
Počet úderov 2. rýchlosť: 0 - 2 800 ot./min.
Počet úderov 3. rýchlosť: 0 - 3 800 ot./min.
Upínanie nástroja: 1/4" (6,35 mm) typu "drop in".
Uťahovací moment: 205 Nm