STREND PRO YT-250/500, 1 000 W Elektrický navijak, 112564
Kód: 112564 ST
Podrobný popis
Elektrický navijak STREND PRO YT-250/500 s príkonom 1 000 W
- Elektrický lanový navijak sa používa na zdvihnutie a spustenie bremien do hmotnosti 250/500 kg.
- Je ideálny pomocník v dielni.
Technické parametre:
- Príkon: 1 000 W
- Napätie / frekvencia: 230 V/50 Hz
- Prúd: 4,35 A
- Max. zaťaženie: Pre jeden kábel 250 kg / pre dvojitý kábel 500 kg
- Rýchlosť návinu: Pre jeden kábel 8 m/min. / pre dvojitý kábel 4 m/min.
- Výška zdvihu: Pre jeden kábel 12 m / pre dvojitý kábel 6 m
- Hmotnosť: 11 kg
Obsah balenia:
- Počet: 1 ks
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o., Michalovská 87/1414, 073 01 Sobrance, Slovensko
Tel: +421 56 6523195 -98, E-mail: info@slovakia-trend.sk
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické lanové zdviháky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 9000009911 |
| Prúd: | 4,35 A |
| Príkon: | 1 000 W |
Elektrický lanový navijak na dvíhanie predmetov s maximálnou hmotnosťou 400 kg, s dĺžkou lana 12 m a s priemerom lana 3,8 mm.Cena je...
Príkon: 1 300 W Napätie / frekvencia: 230 V/50 Hz Prúd: 5,65 A Max. zaťaženie: Pre jeden kábel 400 kg / pre dvojitý kábel 800 kg
Príkon: 500 W Napätie / frekvencia: 230 V/50 Hz Prúd: 2,18 A Max. zaťaženie: Pre jeden kábel 125 kg / pre dvojitý kábel 250 kg
Elektrický lanový navijak na dvíhanie predmetov s maximálnou hmotnosťou 200 kg, s dĺžkou lana 12 m a s priemerom lana 3 mm.Cena je...
Elektrická žeriavová mačka s výkonom motora 200 W a s maximálnou nosnosťou 1 000 kg.Cena je vrátane trojročnej záruky platí aj pre ten to...
Elektrický lanový navijak na dvíhanie predmetov s maximálnou hmotnosťou 1 000 kg, s dĺžkou lana 12 m a s priemerom lana 5,5 mm.Cena je...
Elektrický lanový navijak na dvíhanie predmetov s maximálnou hmotnosťou 600 kg, s dĺžkou lana 12 m a s priemerom lana 4,5 mm.Cena je...
Elektrický reťazový navijak Güde GEKZ 300 je vybavený motorom s výkonom (P1) až 410W a vypínacím dorazom pre jeho ochranu. Jeho reťaz...