WORCRAFT AG24-230A Elektrická uhlová brúska
Kód: 113394 ST
Neohodnotené
WORCRAFT AG24-230A Elektrická uhlová brúska | ajtech.sk
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Sme ZMLUVNÝ predajca značky  Worcraft
Podrobný popis
Kvalitná brúska je nevyhnutným doplnkom každého majstra, či domáceho kutila. Elektrická uhlová brúska Worcraft AG24-230A je vhodná na prácu s kovovým materiálom ale tiež betónom, či dlaždicami. Uhlová brúska slúži na rezanie, čistenie a brúsenie kovov, betónu, alebo dlaždíc bez použitia vody. O skvelý chod sa postará výkonný 2350 W motor. V prednej časti brúsky sa nachádza brúsny kotúč, ktorý si viete po opotrebovaní jednoducho vymeniť za nový s maximálnym priemerom 230 mm.
Voľnobežné otáčky brúsky dosahujú 6600 min-1. Čierna plastová rúčka slúži pre lepšie uchopenie, vďaka čomu bude brúsenie jednoduchšie a pohodlnejšie. Brúsku stačí zapojiť do 230 V siete a môžete začať pracovať. Vďaka hmotnosti iba 5,3 Kg bude manipulácia s brúskou jednoduchá. Oceníte tiež funkciu plynulého rozbehu Soft Start.
Prezentačné video:
Technické parametre:
  • Max. priemer kotúča: 230 mm
  • Menovitý príkon: 2 350 W
  • Voľnobežné otáčky: 6 600 min-1
  • Hmotnosť (kg): 5,3
  • Závit vretena: M14
  • Typ napájania: zo siete (230V)
  • Regulácia otáčok: Nie
Dodatočné parametre
Kategória: Brúsky uhlové
Hmotnosť: 5 kg
EAN: 8584163022298
Regulácia otáčok: Nie
Aku program: Worcraft
Závit vretena: M14
Max. priemer kotúča: 230 mm
Voľnobežné otáčky: 6 600 ot./min
leštička: Nie
Typ napájania: zo siete (230V)
Menovitý príkon: 2 350 W
Kufor: Nie
Typ príslušenstva: iné príslušenstvo
Položka bola vypredaná…
Worcraft: Inovatívne náradie, ktoré spája výkon s dostupnou cenou
Jeden akumulátor, stovky možností: Systém "One For All"
  • Univerzálnosť: Jednu 20V batériu môžete použiť vo viac ako 100 rôznych strojoch.
Prečo investovať práve do náradia Worcraft?
1. Bezuhlíkové motory (Brushless)
2. Ergonómia a odolnosť
3. Dostupný servis a diely
Čo všetko nájdete v našej ponuke Worcraft?
Značka pokrýva kompletné potreby domáceho majstra aj majiteľa domu:
Často kladené otázky (FAQ)
Sú batérie Worcraft kompatibilné s inými značkami?
Zvládne náradie Worcraft aj každodennú prácu na stavbe?
Ako sa starať o akumulátory S20Li?
Kde sa náradie Worcraft vyrába?
Často kladené otázky (FAQ) – Worcraft
1. Čo znamená systém "One For All" (S20Li)?
Je to jednotný akumulátorový program značky Worcraft. Jednu 20 V batériu môžete použiť vo viac ako 100 rôznych strojoch – od vŕtačky a brúsky až po kosačku či postrekovač. To vám šetrí peniaze aj úložný priestor, pretože nepotrebujete ku každému stroju novú batériu a nabíjačku.