Worcraft CM23-355B, 2300W, 355 mm, Píla rozbrusovacia na kov
Kód: 113120A ST
Neohodnotené
Worcraft CM23-355B, 2300W, 355 mm, Píla rozbrusovacia na kov | ajtech.sk
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Worcraft CM23-355B Píla s príkonom 2300 W na kovy je vhodná na presné rezanie a zarovnávanie materiálov z ocele, neželezných kovov, železa a liatinových profilov
Sme ZMLUVNÝ predajca značky  Worcraft
Podrobný popis
Hľadáte šikovného pomocníka do vašej dielne? Rozbrusovacia píla Worcraft CM23-355B je cenovo dostupná píla, ktorej funkcie a možnosti ocenia všetci majstri a domáci kutily. Píla s príkonom 2300 W na kovy je vhodná na presné rezanie a zarovnávanie materiálov z ocele, neželezných kovov, železa a liatinových profilov. Píla vyniká precíznym spracovaním, dlhou životnosťou a maximálnou spoľahlivosťou.
Píla tiež umožňuje nastaviteľný uhol rezania. Maximálne otáčky bez záťaže dosahujú 3800 rpm. Rozmery kotúča tvoria 355 x 3,2 x 25,4 mm. Samozrejmosťou je praktický ON/OFF prepínač s ktorým pílu jednoducho zapnete, alebo vypnete. PriemeD pílového kotúča tvorí 355 mm. Zverák píly možno otáčať od 0 ° do 45 °, vďaka čomu umožňuje tvorbu skosených rezov. Predná upínacia plocha píly sa automaticky otočí do správnej polohy a vyrovná sa s obrobkom, aby sa zabezpečilo, že obrobok je bezpečne upevnený. Vysoká bezpečnosť pri práci je zaručená aj vďaka obojstrannému krytu a prednému chrániču.
Technické parametre:
  • Príkon: 2 300 W
  • Napájanie: 230 V
  • Hmotnosť (kg): D7,5
  • PriemeD pílového kotúča: 355 mm
  • Voľnobežné otáčky: 3 800 min-1
Dodatočné parametre
Kategória: Píly na kov
Hmotnosť: 19.2 kg
EAN: 9000138426
Regulácia otáčok: Nie
Aku program: Worcraft
Priemer pílového kotúča: 355 mm
Príkon: 2 300 W
Voľnobežné otáčky: 3 800 ot./min
Typ príslušenstva: iné príslušenstvo
Položka bola vypredaná…
Worcraft: Inovatívne náradie, ktoré spája výkon s dostupnou cenou
Jeden akumulátor, stovky možností: Systém "One For All"
  • Univerzálnosť: Jednu 20V batériu môžete použiť vo viac ako 100 rôznych strojoch.
Prečo investovať práve do náradia Worcraft?
1. Bezuhlíkové motory (Brushless)
2. Ergonómia a odolnosť
3. Dostupný servis a diely
Čo všetko nájdete v našej ponuke Worcraft?
Značka pokrýva kompletné potreby domáceho majstra aj majiteľa domu:
Často kladené otázky (FAQ)
Sú batérie Worcraft kompatibilné s inými značkami?
Zvládne náradie Worcraft aj každodennú prácu na stavbe?
Ako sa starať o akumulátory S20Li?
Kde sa náradie Worcraft vyrába?
Často kladené otázky (FAQ) – Worcraft
1. Čo znamená systém "One For All" (S20Li)?
Je to jednotný akumulátorový program značky Worcraft. Jednu 20 V batériu môžete použiť vo viac ako 100 rôznych strojoch – od vŕtačky a brúsky až po kosačku či postrekovač. To vám šetrí peniaze aj úložný priestor, pretože nepotrebujete ku každému stroju novú batériu a nabíjačku.