Worcraft PAC11-180 Bezolejový kompresor
Kód: 115021 ST
Neohodnotené
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Sme ZMLUVNÝ predajca značky  Worcraft
Podrobný popis
Bezolejový kufríkový kompresor WORCRAFT PAC11-180 je ideálnym pomocníkom do dielne či na cesty. Vďaka veľkému množstvu rôznych koncoviek si hravo poradí s fúkaním pneumatík motocyklov, bicyklov, áut, terénnych štvorkoliek, lôpt, matracov, nafukovacích člnov, raftov a pod. Výhodou je aj silný motor, ktorý má príkon 1,1kW a vysoký pracovný tlak, nastaviteľný až do 8 bar.
Technické parametre:
  • Typ: bezolejový
  • Maximálny tlak: 8 bar
  • Výkon (W): 1 100 W
  • Sací výkon max.: 180 l/min
  • Vzdušník: Nie
  • Hmotnosť (kg): 6,5
  • Typ napájania: zo siete (230V)
  • Voľnobežné otáčky: 3 550 min-1
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Trieda ochrany: II
Dodatočné parametre
Kategória: Kompresory do auta 12V
Hmotnosť: 6.8 kg
EAN: 8585023352708
Trieda ochrany: II
Vzdušník: Nie
Elektroodpad: áno
Voľnobežné otáčky: 3 550 ot./min
Typ napájania: zo siete (230V)
Sací výkon max.: 180 l/min
Typ: bezolejový
Typ príslušenstva: iné príslušenstvo
Položka bola vypredaná…
Worcraft: Inovatívne náradie, ktoré spája výkon s dostupnou cenou
Jeden akumulátor, stovky možností: Systém "One For All"
  • Univerzálnosť: Jednu 20V batériu môžete použiť vo viac ako 100 rôznych strojoch.
Prečo investovať práve do náradia Worcraft?
1. Bezuhlíkové motory (Brushless)
2. Ergonómia a odolnosť
3. Dostupný servis a diely
Čo všetko nájdete v našej ponuke Worcraft?
Značka pokrýva kompletné potreby domáceho majstra aj majiteľa domu:
Často kladené otázky (FAQ)
Sú batérie Worcraft kompatibilné s inými značkami?
Zvládne náradie Worcraft aj každodennú prácu na stavbe?
Ako sa starať o akumulátory S20Li?
Kde sa náradie Worcraft vyrába?
Často kladené otázky (FAQ) – Worcraft
1. Čo znamená systém "One For All" (S20Li)?
Je to jednotný akumulátorový program značky Worcraft. Jednu 20 V batériu môžete použiť vo viac ako 100 rôznych strojoch – od vŕtačky a brúsky až po kosačku či postrekovač. To vám šetrí peniaze aj úložný priestor, pretože nepotrebujete ku každému stroju novú batériu a nabíjačku.