Bosch GRW 140 Elektrická miešačka, v kartóne s miešadlom, 06011C4001
Kód: 0.601.1C4.001
Neohodnotené
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Elektrické miešadlo Bosch GRW 140 s príkonom 1400 W. Dodávané s miešacou metlou. Ergonomická rukoväť v tvare volantu.
  • OEM: 06011C4001
  • Verzia: S miešacou metlou 140 mm
  • Príkon: 1 400 W (230V)
  • Rýchlosti: 2 mechanické stupne
  • Indikátor: LED kontrolka uhlíkov
💳 Cena je vrátane trojročnej záruky stačí zaregistrovať - Viac informácií Bosch
🛠️ Zakúpený výrobok Bosch v prípade poruchy vyzdvihneme priamo u Vás doma.
💎 AUTORIZOVANÝ predajca značky bosch logo
Podrobný popis
Hlavné vlastnosti
  • Vysoký krútiaci moment: Zvládne aj husté zmesi vďaka 1400 W motoru.
  • Ergonómia: Rukoväť v tvare volantu zabezpečuje pevný a pohodlný úchop.
  • Plynulý rozbeh: Zabraňuje nežiaducemu rozstrekovaniu materiálu pri štarte.
  • Určené pre: Miešanie betónu, malty, omietky a farieb.
Technické parametre
  • Menovitý príkon: 1.400 W (230 V)
  • Voľnobežné otáčky: 480 / 750 ot/min
  • Upínanie nástrojov: M 14
  • Max. krútiaci moment: 10,0 / 7,0 Nm
  • Hmotnosť: 4,2 kg
Obsah balenia:
  • Miešadlo, M14, 140 mm (2.608.000.843)