DeWALT Akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR 2 x 2 Ah DCN45RND2
Kód: DCN45RND2-QW
Neohodnotené
DeWALT Akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR 2 x 2 Ah | ajtech.sk
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
DeWALT Akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR 2 x 2 Ah
Napätie akumulátora: 18 V
Kapacita akumulátora: 2,0 Ah
Dížka klincov: 19 - 45 mm
Cena je vrátane trojročnej záruky - Viac informácií DeWALT TU
Sme AUTORIZOVANÝ predajca značky  DeWALT
Podrobný popis
Akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR 2 x 2 Ah DeWALT DCN45RND2
Prvá akumulátorová klincovačka na svete.
500 klincov na jedno nabitie s 2 Ah batériou (súčasť balenia) alebo 1 300 klincov s 5 Ah batériou.
Dĺžka klinca v zvitkoch 19 – 45 mm.
Kompatibilná s produktovým radom klincov DeWalt DNR a CR Bostitch.
Obsah balenia:
  • Viacnapäťová nabíjačka.
  • 2x akumulátor 18 V XR 2,0 Ah.
  • Kufor kompatibilný s TSTAK.
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
Stanley Black & Decker Slovakia s. r. o., Vysoká 2/B, 811 06 Bratislava
E-mail: info@sbdinc.com
Dodatočné parametre
Kategória: Klincovačky akumulátorové
Hmotnosť: 8 kg
EAN: 9000206074
Značka CE: Áno
Kapacita akumulátora: 2,0 Ah
Priemer klincov: 3,1 mm
Indikátor poruchy: Áno
Výška produktu: 292 mm
Hmotnosť: 3,85 kg
Kapacita zásobníka: 120
Počet kusov: 1
Zdroj energie: Batérie
Dobíjacie batérie: Áno
Balenie: Kufor T-STAK
Dĺžka produktu: 292 mm
Dĺžka klincov: 19 - 45 mm
Napätie akumulátora: 18 V