DeWALT Akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR - bez aku DCN45RNN
Kód: DCN45RNN-XJ
Neohodnotené
DeWALT Akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR - bez aku | ajtech.sk
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
DeWALT Akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR - bez aku
Napätie akumulátora: 18 V
Kapacita zásobníka: 120 klincov
Dĺžka klincov: 19 - 45 mm
Cena je vrátane trojročnej záruky - Viac informácií DeWALT TU
Sme AUTORIZOVANÝ predajca značky  DeWALT
Podrobný popis
Akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR - bez aku DeWALT DCN45RNN
Táto akumulátorová klincovačka na strechy 18 V XR poskytuje pohodlie akumulátorového náradia, čo je ideálne na servisné opravy a drobné práce.
Nie sú potrebné žiadne hadice, kompresory ani zásobníky paliva.
Je stopercentne napájaná z batérie, takže používateľ môže okamžite začať pracovať.
Klincovačka na strechy DCN45RNN môže používať široký sortiment strešných spojovacích prvkov v rozsahu od 19 do 45 mm.
Kompatibilná s produktovým radom klincov DEWALT DNR a CR Bostitch.
Prvá akumulátorová klincovačka na svete.
500 klincov na jedno nabitie s 2 Ah batériou (súčasť balenia) alebo 1 300 klincov s 5 Ah batériou.
Dĺžka klinca v zvitkoch 19 – 45 mm.
Bez akumulátora a nabíjačky.
Obsah balenia:
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
Stanley Black & Decker Slovakia s. r. o., Vysoká 2/B, 811 06 Bratislava
E-mail: info@sbdinc.com
Dodatočné parametre
Kategória: Klincovačky akumulátorové
Hmotnosť: 3.83 kg
EAN: 9000206108
Značka CE: Áno
Priemer klincov: 3,1 mm
Indikátor poruchy: Áno
Výška produktu: 292 mm
Hmotnosť: 3,85 kg
Kapacita zásobníka: 120
Počet kusov: 1
Zdroj energie: Batéria
Balenie: Kartón
Dĺžka produktu: 292 mm
Dĺžka klincov: 19 - 45 mm
Napätie akumulátora: 18 V