Makita DTR180ZJ Akumulátorový viazač armatúr 18 V (bez aku), DTR180ZJ
Kód: DTR180ZJ MA
Neohodnotené
Makita Akumulátorový viazač armatúr 18 V (bez aku) | ajtech.sk
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
•Priemer výstuže: D10 - D16 •Rozmery (D x Š x V): 304 x 93 x 318 mm •Akumulátor: Li-Ion 18 V •Hmotnosť: 2,6 kg •Hrúbka drôtu: 0,8 mm
Cena je vrátane trojročnej záruky - Viac informácií Makita TU
💎 AUTORIZOVANÝ predajca značky  makita
Podrobný popis
Vlastnosti
  • Automatické viazanie tyčí jednou rukou v rôznych situáciách
  • Vhodné pre viazací drôt s priemerom 0,8 mm
  • Uzamykateľný prepínač pre nepretržitú prevádzku
  • Nastaviteľná sila utiahnutia 6 stupňov
  • XPT (ochranná technológia extreme) - chránená proti prachu a vode
Parametre
  • Akumulátor: 18 V
  • Hmotnosť: 2,6 kg
  • Rozmery (D x Š x V): 304 x 93 x 318 mm
Súčasť balenia
  • MAKPAC Transportkoffer (Typ 4) (821552-6 MA)
  • MAKPAC vnútro systainera (839735-4 MA)
  • Háčik (346449-3 MA)
  • Skrutka M4x12 (251314-2 MA)
  • imbusový kľúč 2,5 mm (783208-8 MA)
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
Dodatočné parametre
Kategória: Akumulátorový viazač armatúr
Hmotnosť: 5.047 kg
EAN: 088381859431
Akumulátor: Li-Ion 18 V
Hmotnosť: 2,6 kg
Priemer výstuže: D10 - D16
Hrúbka drôtu: 0,8 mm