Uhlová brúska Milwaukee HD18 AG125-402C 125 mm 2x4Ah kufor
Kód: 4933441507 MW
Výpredaj
Neohodnotené
Uhlová brúska Milwaukee HD18 AG125 125mm 2x4Ah kufor | ajtech.sk
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Výkonná 18V uhlová brúska Heavy Duty s 4-pólovým motorom pre profesionálne brúsenie a rezanie v najťažších podmienkach.
🔹 Napätie: 18 V
🔹 Kapacita: 2x 4,0 Ah REDLITHIUM
🔹 Priemer kotúča: 125 mm
🔹 Max. hĺbka rezu: 33 mm
🔹 Vrátane 2x batérií, nabíjačky a kufra
Podrobný popis
Milwaukee HD18 AG125-402C Uhlová brúska 125 mm 2x4Ah kufor pre extrémne zaťaženie
Ergonómia a bezpečnosť REDLITHIUM-ION
Prečo si vybrať tento Milwaukee set? Uhlová brúska Milwaukee HD18 AG125-402C disponuje štíhlym dizajnom a redukovanou výškou prevodovky pre prácu v stiesnených priestoroch. S dvoma 4,0 Ah akumulátormi REDLITHIUM získate až 2-násobne dlhšiu dobu prevádzky a stabilitu výkonu aj pri teplotách pod -20 °C, čo robí z tejto brúsky lídra v kategórii 18V náradia.
Hlavné vlastnosti a výhody brúska HD18 AG125-402C
🔹 Vysokovýkonný 4-pólový motor dodáva maximálnu silu pre náročné aplikácie
🔹 REDLINK ochrana proti preťaženiu chráni náradie aj batériu pred poškodením
🔹 Páčkový spínač neuzamykateľného typu pre maximálnu bezpečnosť obsluhy
🔹 Rýchlonastaviteľný kryt odolný proti prasknutiu nastavíte bez použitia náradia
🔹 Kompletná zostava v odolnom kufri s dvoma batériami pre nepretržitú prácu
🔹Kvalitné príslušenstvo k náradiu TU
🔹Správna aku batéria k náradiu TU.
🔹Kompatibilné nabíjačky nájdete TU.
Technické parametre a vlastnosti
Napätie18 V
Priemer kotúča125 mm
Max. hĺbka rezania33 mm