Ohrievač STREND PRO IFH01-33H, max. 3,3 kW, elektrický
Kód: 119273B ST
Neohodnotené
Ohrievač STREND PRO IFH01-33H | ajtech.sk
Expedujeme do 7 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Podrobný popis
Elektrický ohrievač s výkonom 3300 W umožňuje nastavenie tepelného výkonu: 3 (25 W, 1 500 W, a 3 000 W). Prietok vzduchu dosahuje 514 m3/h. Efektívne vyhreje priestor do veľkostí 30 m3. Ohrievač má odolnú konštrukciu s rámom z nerezovej ocele vybavenú ochrannými mriežkami a praktickú rukoväť, ktorá vám uľahčí prenášanie.
Technické parametre:
  • Výkon (kW): 3,3
  • Nastavenie tepelného výkonu: 3 (25 W, 1 500 W a 3 000 W)
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o., Michalovská 87/1414, 073 01 Sobrance,  Slovensko
Tel: +421 56 6523195 -98, E-mail: info@slovakia-trend.sk
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické ohrievače
Hmotnosť: 5.32 kg
EAN: 8584163045518
Prietok vzduchu: 514 m3/h
Nastavenie tepelného výkonu: 3 (30 W, 1 650 W a 3 300 W)