Ohrievac STREND PRO IFH02-50H, 400 V, max. 5 kW, elektrický
Kód: 119292 ST
Neohodnotené
Ohrievac STREND PRO IFH02-50H, 400 V, max. 5 kW | ajtech.sk
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Elektrický ohrievač s výkonom 5000 W umožňuje nastavenie tepelného výkonu: 3 (30 W, 2 500 W a 5 000 W). Prietok vzduchu dosahuje 774 m3/h. Efektívne vyhreje priestor do veľkostí 48 m3. Ohrievač má odolnú konštrukciu s rámom z nerezovej ocele vybavenú ochrannými mriežkami a praktickú rukoväť, ktorá vám uľahčí prenášanie.
Technické parametre:
  • Napätie / frekvencia: 380 V / 50 Hz
  • Výkon (kW): 5 000 W
  • Nastavenie tepelného výkonu: 3 (30 W, 2 500 W a 5 000 W)
  • Prúd: 7,2 -7,6 A
  • Material rámu: nerezová oceľ
  • Rozmery: 270 x 255 x 400 mm
  • Prietok vzduchu: 774 m3/h
  • Dĺžka prívodného kábla: 1,3 m
  • Stupeň ochrany: IPX4
  • Výhrevný priestor: 48 m3/h
  • Termostat proti prehriatiu: 85 °C
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o., Michalovská 87/1414, 073 01 Sobrance,  Slovensko
Tel: +421 56 6523195 -98, E-mail: info@slovakia-trend.sk
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické ohrievače
Hmotnosť: 6.57 kg
EAN: 8584163011933
Prietok vzduchu: 774 m3/h
Výhrevný priestor: 48 m3/h