STREND PRO BGP1505-03-17 3 kW Priemyselný elektrický ohrievač
Kód: 119289 ST
Podrobný popis
Prenosný elektrický ohrievač STREND PRO BGP1505-03-17
Technické parametre:
- Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz
- Výkon (kW): 3 000 W
- Nastavenie tepelného výkonu: 3 (40 W, 1 500 W, a 3 000 W)
- Prúd: 12,5-13,6 A
- Material rámu: nerezová oceľ
- Rozmery: 245 x 240 x 310 mm
- Prietok vzduchu: 286 m3/h
- Dĺžka prívodného kábla: 1,3 m
- Stupeň ochrany: IPX4
- Výhrevný priestor: 30 m3
- Termostat proti prehriatiu: 55 °C
- Tepelná poistka: 16 A
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o., Michalovská 87/1414, 073 01 Sobrance, Slovensko
Tel: +421 56 6523195 -98, E-mail: info@slovakia-trend.sk
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické ohrievače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8584163011889 |
| Výhrevný priestor: | 30 m3 |
| Tepelná poistka: | 16 A |
| Prúd: | 12,5-13,6 A |
| Položka bola vypredaná… | |
Vykurovací výkon: 3 kW ; Spotreba prúdu: 13,04 ASme AUTORIZOVANÝ predajca značky Güde
Ohrievač STREND PRO IFH01-33H, max. 3,3 kW, elektrický
Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz Výkon (kW): 3 000 W Nastavenie tepelného výkonu: 3 (1 000 W, 2 000 W a 3 000 W) Prúd: 12,5 -13,6...
Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz Výkon (kW): 2 000 W Nastavenie tepelného výkonu: 3 (25 W, 1 000 W, a 2 000 W) Prúd: 8,3-9,1 A...
Ohrievač STREND PRO BGP1506-02, max. 2 kW, keramicky, elektrický
Güde GEH 15 Výkonný elektrický vyhrievací ventilátor 15 kW (400 V) má dva stupne vykurovania, možnosť samostatnej ventilácie a disponuje...
Plynový teplovzdušný ohrievač Procraft H17 s vysokým výkonom 17 kW a prietokom vzduchu 320 m³/h je ideálnym riešením pre rýchle a...
Profesionálny plynový teplovzdušný ohrievač Procraft H51 kombinuje vysoký výkon 51 kW a efektívne prúdenie vzduchu, čo ho robí ideálnym...
Elektrický ohrievač Güde GEH 3300 F s funkciou vykurovania a ventilátora. Praktická rukoväť na prenášanie, ochrana proti prehriatiu,...