Ohrievač Strend Pro BGO1601-50, max. 50 kW, naftový
Kód: 119582 ST
Neohodnotené
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Naftový ohrievač s prietokom vzduchu 1100 m3/h a výkonom 50 kW je vybavený 340 W motorom. K dispozícií ponúka palivovú nádrž s kapacitou 50 litrov. Poteší vás tiež praktický ukazovateľ izbovej teploty. Je vybavený termostatom proti prehriatiu ohrievača - v prípade, že teplota ohrievača stúpne na 120 °C, termostat automaticky ohrievač vypne. Priestorový termostat udržuje v miestnosti nastavenú teplotu.
Technické parametre:
  • Tlak: 0.45 bar
  • Výkon (kW): 50
  • Palivo: nafta, extra ľahký vykurovací olej
  • Max. spotreba paliva: 4 l/h
  • Palivová nádrž: 50 l
  • Prietok vzduchu: 1100 m3 / h
  • Výkon motora: 340 W
  • Teplota ohriatého vzduchu: 800 °C
  • Napätie / frekvencia: 230 V/ 50 Hz
  • Prúd: 1,5 A
  • Nepretržitá prevádzka: 11 H
  • Rozmery: 1010x555x610 mm
Kategória: Olejové ohrievače
Hmotnosť: 32.1 kg
EAN: 8584163045082
Prietok vzduchu: 1100 m3 / h
Nepretržitá prevádzka: 11 H
Max. spotreba paliva: 4 l/h
Prúd: 1,5 A
Tlak: 0.45 bar