STREND PRO BGO1601-30 Naftový ohrievač
Kód: 119301 ST
Neohodnotené
Ohrievac STREND PRO BGO1601-30, max. 30 kW, naft | ajtech.sk
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Naftový ohrievač s prietokom vzduchu 720 m3/h a výkonom 30 W je vybavený motorom s výkonom 230 W. K dispozícií ponúka palivovú nádrž s kapacitou 38 litrov. Poteší vás tiež praktický ukazovateľ izbovej teploty.
Technické parametre:
  • Tlak: 0,32 bar
  • Výkon (kW): 30 kW
  • Palivo: nafta, extra ľahký vykurovací olej
  • Max. spotreba paliva: 1,9 l/h
  • Palivová nádrž: 38 l
  • Prietok vzduchu: 720 m3/h
  • Výkon motora: 230 W
  • Teplota ohriatého vzduchu: 800 °C
  • Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz
  • Prúd: 1,13 A
  • Nepretržitá prevádzka: 13 h
  • Rozmery: 880 x 456 x 590 mm
Kategória: Olejové ohrievače
Hmotnosť: 1 kg
EAN: 8584163011971
Prietok vzduchu: 720 m3/h
Nepretržitá prevádzka: 13 h
Max. spotreba paliva: 2,4 l/h
Prúd: 1,13 A
Tlak: 0,32 bar