STREND PRO BGP1505-02-17 2 kW Priemyselný elektrický ohrievač
Kód: 119298 ST
Podrobný popis
Prenosný elektrický ohrievač STREND PRO BGP1505-02-17 2 kW
Technické parametre:
- Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz
- Výkon (kW): 2 000 W
- Nastavenie tepelného výkonu: 2 (40 W a 2 000 W)
- Prúd: 8,3-9,1 A
- Material rámu: nerezová oceľ
- Rozmery: 230x 220 x 290 mm
- Prietok vzduchu: 239 m3/h
- Dĺžka prívodného kábla: 1,3 m
- Stupeň ochrany: IPX4
- Výhrevný priestor: 20 m3/h
- Termostat proti prehriatiu: 45 °C
- Tepelná poistka: 10 A
Kontaktné údaje výrobca/dovozca/ splnomocnený zástupca výrobcu v EU:
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o., Michalovská 87/1414, 073 01 Sobrance, Slovensko
Tel: +421 56 6523195 -98, E-mail: info@slovakia-trend.sk
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické ohrievače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8584163011872 |
| Tepelná poistka: | 10 A |
| Prúd: | 8,3-9,1 A |
Elektrický ohrievač s vykurovacím výkonom 3 kW a s výkonom fúkania 280 m3 za hodinu je vhodný len do dobre izolovaných miestností alebo...
Güde Elektrický ohrievač 15 kW GH 15 EV 85014. Robustný elektrický ohrievač s ventilátorom, 3 vykurovacími stupňami (5/1015 kW ) a...
Robustný elektrický ohrievač s 2 stupňami vykurovania (4,5 kW + 9 kW), s ventilátorom a priestorovým...
Ohrievač STREND PRO BGP1506-02, max. 2 kW, keramicky, elektrický
Profesionálny plynový teplovzdušný ohrievač Procraft H51 kombinuje vysoký výkon 51 kW a efektívne prúdenie vzduchu, čo ho robí ideálnym...
Ohrievač STREND PRO IFH01-33H, max. 3,3 kW, elektrický
Sieťové napätie: 220 - 240 V Frekvencia: 50 - 60 Hz Výkon ventilátora: 103 m3/hod. Maximálny priestor vykurovania: 45 m3Sme...
Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz Výkon (kW): 2 000 W Nastavenie tepelného výkonu: 3 (25 W, 1 000 W, a 2 000 W) Prúd: 8,3-9,1 A...
Elektrický ohrievač s výkonom 2 kW a s fúkacím výkonom 158 m3 za hodinu je efektívny na vykurovanie menších vnútorných priestorov.Sme...
Güde GEH 15 Výkonný elektrický vyhrievací ventilátor 15 kW (400 V) má dva stupne vykurovania, možnosť samostatnej ventilácie a disponuje...